Termomodernizacja i Odnawialne źródła energii (OZE)

2022-06-08 12:53:35 Termomodernizacja i Odnawialne źródła energii (OZE)

Termomodernizacja oraz OZE to przedsięwzięcia mające na celu zmniejszenie zapotrzebowania na ogrzewanie w budynku oraz energię.

Wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych przyczyni się do ograniczenia zużycia energii ze źródeł kopalnych oraz zmniejszenia zanieczyszczeń co zalicza się do ochrony środowiska.

 

Odnawialne źródła energii – jakie wykorzystuje się w Polsce?

  • energia słoneczna
  • energia wiatru
  • energia wody
  • energia biomasy
  • energia geotermalna

 

Najważniejsze w wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii jest zapewnienie odpowiednich możliwości, które pozwalają na ich eksploatację. Właściwe urządzenia, instalacje oraz eksperci umożliwią efektywne przygotowanie, przetworzenie i wykorzystanie tych zasobów, dlatego do takich inwestycji powstały specjalne dotacje takie jak Termomodernizacja i OZE.

 

Spółdzielnie mieszkaniowe i spółki prawa handlowego, JST, wspólnoty mieszkaniowe, TBS, osoby fizyczne i inne podmioty mogą starać się o wartość pożyczki od 100.000 zł do 10.000.000 zł na okres 15 lat.

 

 

Podstawowym celem Funduszu Termomodernizacji i Remontów jest pomoc finansowa dla inwestycji realizujących przedsięwzięcia termomodernizacyjne i remontowe oraz wypłata rekompensaty dla właścicieli budynków mieszkalnych, w których były lokale kwaterunkowe.

 

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY POŻYCZKI >>> ZOBACZ <<<

 

Masz pytania? Porozmawiaj z naszymi Ekspertami

Zadzwoń! ☎ 22 164 78 16 ☎ >>> KONTAKT <<<

Copyright © Fintaxis Finanse

 

 

Pozostałe aktualności

2022-06-30 13:15:07 Zalety współpracy z Ekspertem Fintaxis Finanse.

Fintaxis Finanse jest liderem w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań finansowych. W swoim zespole mieści wykwalifikowanych Ekspertów ds. Pożyczek Unijnych, Pożyczek Płynnościowych, Pożyczek Biznesowych, Kredytów Hipotecznych oraz Ubezpieczeń.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2022-06-30 09:23:46 Pożyczka Unijna dla Dolnego Śląska.

W lipcu br. rusza nowy nabór wniosków na unijne pożyczki rozwojowe na województwo dolnośląskie. Środki mają stałe preferencyjne oprocentowanie i będzie można przeznaczyć na cele inwestycyjne w tym zakup środków trwałych, budowę, rozbudowę oraz zakup nieruchomości komercyjnych.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2022-06-30 08:17:57 Miliardy na rozwój dla przedsiębiorców. Projekt KPO.

Pieniądze z KPO (Krajowy Plan Odbudowy) pomogą Polsce szybciej osiągnąć wyznaczone wcześniej cele. Dzięki tym środkom zrealizowane będą nowe inwestycje, przyśpieszy wzrost gospodarczy oraz zwiększone zostanie zatrudnienie. Dla przedsiębiorców przeznaczone będą środki jakich dawno nie było.

 

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2022-06-29 11:11:45 6 kroków do uzyskania kredytu hipotecznego z Fintaxis Finanse.

Otrzymanie kredytu hipotecznego nie musi być trudne. Z Ekspertami Fintaxis Finanse wystarczy kilka kroków. Umów się z nami i sprawdź najlepsze oferty. Pomożemy Ci szybko uzyskać finansowanie na zakup wybranej nieruchomości.

 

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu