Aktualności

Pożyczka do 1,5 MLN dla MAŁOPOLSKI – Oproc. 3,81%!

Prowadzisz firmę na terenie województwa Małopolskiego? JUŻ TERAZ masz okazję zdobyć pożyczkę w wysokości do 1,5 MLN złotych na rozbudowę lub rozwój swojej działalności gospodarczej! Oferta jest na niskooprocentowanych warunkach już od 3,81 % w skali roku!

 

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Pożyczka na START- Oproc. stałe od 0,68%!

Poszukujesz pracy? Jesteś studentem, absolwentem lub osobą bezrobotną? Uzyskaj nawet 134 000 złotych na rozwój, założenie przedsiębiorstwa lub na tworzenie nowych miejsc pracy! 

Dla wybranych województw jest dostępna POŻYCZKA NA START z niskim stałym oprocentowaniem od 0,68% w skali roku!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
UNIJNA Pożyczka płynnościowo rozwojowa – woj. ŁÓDZKIE!

Jeśli Twoja firma ma siedzibę w województwie Łódzkim możesz skorzystać z Unijnej pożyczki na kwotę nawet do 1,5 MLN złotych! Finansowanie ma charakter rozwojowy, więc  może być wykorzystana na środki trwałe, wartości niematerialne i prawne. JUŻ TERAZ skontaktuj się z Fintaxis po więcej szczegółów!

 

Zobacz więcej!

Czytaj więcej →
Kredyt Firmowy BEZ ZABEZPIECZEŃ- do 10 MLN złotych!

Kredyt firmowy to rozwiązanie dla firm aktywnie działających na rynku. Jeśli potrzebujesz środków do sfinansowania swoich inwestycji lub bieżących zobowiązań w swoim przedsiębiorstwie teraz jest na to świetna okazja! Niskooprocentowany kredyt firmowy bez zabezpieczeń z kwotą do 10 MLN złotych! 

Sprawdź szczegóły! 

Czytaj więcej →
Zainwestuj w swoją firmę z oproc. 2,80% – woj. Wielkopolskie!

Potrzebujesz środków finansowych na wzmocnienie działalności przedsiębiorstwa? Interesuje Cię zakup środków trwałych, rozbudowa przedsiębiorstwa lub realizacja nowych projektów w firmie?

Rozszerz swoją działalność dzięki Unijnej Pożyczce ze stałym oprocentowaniem od 2,80% przez cały okres spłaty!

 

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Pożyczka Płynnościowa z oproc. 0,0% – Woj. Śląskie!

JUŻ TERAZ! Pożyczka płynnościowa z oprocentowaniem stałym 0% w skali roku daje możliwość uzyskania do 1 MLN złotych na najlepszych warunkach dla kredytobiorcy z województwa śląskiego! Środki można przeznaczyć na pokrycie bieżących kosztów oraz sfinansowanie nowych inwestycji w swojej bieżącej działalności.

Sprawdź szczegóły! 

Czytaj więcej →
MEGA OFERTA! Unijna pożyczka płynnościowa z oproc. 0% w skali roku.

Jeśli potrzebujesz środków na sfinansowanie swoich bieżących zobowiązań lub pokrycie stałych kosztów działalności, teraz jest na to świetna okazja! Pożyczka płynnościowa z oprocentowaniem stałym 0% w skali roku daje możliwość uzyskania do 1 MLN złotych na korzystnych i bezpiecznych warunkach dla kredytobiorcy!

Sprawdź dostępność pożyczki Unijnej w swoim województwie! 

Czytaj więcej →
Czy Kredyt Firmowy jest dobrym rozwiązaniem?

Potrzebujesz finansowania dla swojej działalności? Większość przedsiębiorców, w pewnym momencie rozwoju swojej firmy, potrzebuje dodatkowego finansowania, aby zrealizować swoje cele biznesowe. A kredyty firmowe stanowią jeden z najczęstszych sposobów pozyskiwania funduszy.

Sprawdź, czy warto skorzystać z takiego finansowania!

Czytaj więcej →
Zmiana liczenia zdolności kredytowej przy hipotece!

Marzysz o własnym lokum?  Sytuacja na rynku kredytów hipotecznych od dłuższego czasu jest naprawdę trudna, dlatego KNF podjęła decyzję o złagodzeniu warunków oceny zdolności kredytowej Polaków.  O kredyt hipoteczny ma być teraz łatwiej! 

Sprawdź, które banki zaczynają wdrażać nowe warunki!

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu