Aktualności

Pożyczki Unijne – rok 2023!

Pożyczki unijne są udzielane na preferencyjnych warunkach, z niższymi odsetkami i dłuższym okresem spłaty niż tradycyjne kredyty komercyjne. Ich głównym celem jest mobilizowanie środków na rzecz osiągnięcia politycznych priorytetów UE, takich jak zrównoważony rozwój, konkurencyjność gospodarcza, tworzenie miejsc pracy, ochrona środowiska czy inwestycje w infrastrukturę.

Sprawdź dostępność!

Czytaj więcej →
Dotacje Unijne – nabory na 2 połowę roku 2023!

Dotacje Unijne to bezzwrotna pomoc finansowa udzielana dla firm lub podmiotów na realizację ich inwestycji. Dotacje mają charakter uznaniowy. Wnioskodawca ubiegający się o dofinansowanie do inwestycji musi spełniać warunki wstępne, określone przez podmiot dysponujący środkami finansowymi. Nasze biuro pomaga Klientom w planowaniu i pozyskaniu środków z funduszy unijnych na rozwój działalności gospodarczej.

Sprawdź dostępność!

Czytaj więcej →
Pożyczka Unijna dla Dolnego Śląska. Oproc. stałe 2,85%!

Pożyczka Unijna dla dolnego śląska na rozwój przedsiębiorstw. Prowadzisz firmę na terenie Dolnego Śląska? Masz okazję skorzystać z pożyczki Unijnej z kwotą nawet do 1 MLN złotych na rozwój swojej działalności gospodarczej! Oprocentowanie pożyczki jest stałe 2,85% w skali roku.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Nieotrzymanie kredytu, a zwrot wpłaconego zadatku.

Nieuzyskanie kredytu przez kupującego, czy zadatek powinien zostać zwrócony? Zadatek jest wpłacany przez nabywcę nieruchomości zgodnie z zawartą umową przedwstępną. Kiedy kupujący może liczyć na zwrot a kiedy nie?

Odpowiedź może Cię zaskoczyć!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Bezzwrotna dotacja rozwojowa. Sprawiedliwa Transformacja.

Już niebawem ruszają pierwsze konkursy dla przedsiębiorców w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. Będzie można uzyskać środki w formie bezzwrotnej dotacji na realizacje inwestycji rozwojowych dla firm zlokalizowanych w wybranych regionach! Nawet do 85% dofinansowania Twojej inwestycji.

Sprawdź, czy w Twoim regionie jest dostępna bezzwrotna dotacja!

Czytaj więcej →
Pożyczka do 1,5 MLN dla MAŁOPOLSKI – Oproc. 3,81%!

Prowadzisz firmę na terenie województwa Małopolskiego? JUŻ TERAZ masz okazję zdobyć pożyczkę w wysokości do 1,5 MLN złotych na rozbudowę lub rozwój swojej działalności gospodarczej! Oferta jest na niskooprocentowanych warunkach już od 3,81 % w skali roku!

 

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Pożyczka na START- Oproc. stałe od 0,68%!

Poszukujesz pracy? Jesteś studentem, absolwentem lub osobą bezrobotną? Uzyskaj finansowanie z pożyczki na start nawet 134 000 złotych na rozwój, założenie przedsiębiorstwa lub na tworzenie nowych miejsc pracy! 

Dla wybranych województw jest dostępna POŻYCZKA NA START z niskim stałym oprocentowaniem od 0,68% w skali roku!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Unijna Pożyczka płynnościowo rozwojowa – woj. Łódzkie!

Jeśli Twoja firma ma siedzibę w województwie Łódzkim możesz skorzystać z Unijnej pożyczki na kwotę nawet do 1,5 MLN złotych! Finansowanie ma charakter rozwojowy, więc  może być wykorzystana na środki trwałe, wartości niematerialne i prawne. JUŻ TERAZ skontaktuj się z Fintaxis po więcej szczegółów!

 

Zobacz więcej!

Czytaj więcej →
Kredyt Firmowy BEZ ZABEZPIECZEŃ- do 10 MLN złotych!

Kredyt firmowy to rozwiązanie dla firm aktywnie działających na rynku. Jeśli potrzebujesz środków do sfinansowania swoich inwestycji lub bieżących zobowiązań w swoim przedsiębiorstwie teraz jest na to świetna okazja! Niskooprocentowany kredyt firmowy bez zabezpieczeń z kwotą do 10 MLN złotych! 

Sprawdź szczegóły! 

Czytaj więcej →
Pożyczka dla firm z oproc. 2,80% – woj. Wielkopolskie!

Potrzebujesz środków finansowych na wzmocnienie działalności przedsiębiorstwa? Interesuje Cię zakup środków trwałych, rozbudowa przedsiębiorstwa lub realizacja nowych projektów w firmie?

Rozszerz swoją działalność dzięki Unijnej Pożyczce ze stałym oprocentowaniem od 2,80% przez cały okres spłaty!

 

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Pożyczka Płynnościowa z oproc. 0,0% – Woj. Śląskie!

JUŻ TERAZ! Pożyczka płynnościowa z oprocentowaniem stałym 0% w skali roku daje możliwość uzyskania do 1 MLN złotych na najlepszych warunkach dla kredytobiorcy z województwa śląskiego! Środki można przeznaczyć na pokrycie bieżących kosztów oraz sfinansowanie nowych inwestycji w swojej bieżącej działalności.

Sprawdź szczegóły! 

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu
Verified by MonsterInsights