Zalety współpracy z Ekspertem Fintaxis Finanse.

2022-06-30 13:15:07 Zalety współpracy z Ekspertem Fintaxis Finanse.

Nasi specjaliści Fintaxis Finanse w sposób profesjonalny doradzą, z której formy finansowania unijnego najlepiej skorzystać, gdyż każde przedsiębiorstwo może uzyskać tylko jeden rodzaj wsparcia. Produkt dobierany jest indywidualnie i adekwatnie do oczekiwań i możliwości firmy. Rzetelność i odpowiedzialność naszych Ekspertów gwarantuje szybki kontakt oraz dynamiczne działania odpowiadające na potrzeby każdego Klienta.

W naszej ofercie jest wiele możliwości, które mogą wesprzeć rozwój Twojej firmy. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa, które chwilowo potrzebuje wsparcia finansowego. Pomożemy Ci otrzymać kredyt, który przeznaczysz na dowolny cel (zakup towarów, zapłatę faktur oraz innych bieżących zobowiązań).

Współpracując z Fintaxis Finanse zyskujesz dostęp do różnych produktów i usług finansowych w jednym miejscu. Dodatkowo oszczędzasz swój cenny czas, ograniczasz do minimum formalności, a dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możesz uzyskać korzystniejsze warunki finansowania niż przy samodzielnym składaniu zapytań i wniosków w poszczególnych bankach i instytucjach finansowych.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

– wynegocjować najkorzystniejsze warunki umowy

– wyjaśnić trudne zagadnienia finansowe

– rozwiązać Twoje dylematy finansowe

– pomóc spełnić Twoje marzenie o wymarzonym domu

– wesprzeć Cię w uzyskaniu kredytu na rozwój biznesu

– zająć się wszystkimi formalnościami

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji drogą mailową, telefoniczną oraz osobiście w siedzibie naszego biura przy ulicy Szpaczej na Psim Polu we Wrocławiu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Fintaxis Finanse.

 

Masz pytania? Porozmawiaj z Ekspertem Fintaxis Finanse!

W trakcie rozmowy zweryfikujemy zdolność oraz możliwość sfinansowania Twojej inwestycji.

☎ tel. +48 22 164 78 16 ☎

Pozostałe aktualności

2023-11-23 12:26:03 Dotacja HoReCa dla przedsiębiorców: nowe nabory!

Wsparcie dla branż szczególnie dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. Obejmuje to hotele, restauracje, catering, obiekty turystyczne i kulturalne. Nabór wniosków planowany jest na pierwszy kwartał 2024 roku, a szacuje się, że korzyścią z tego dofinansowania będzie mogło cieszyć się około 3800 firm z całej Polski.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2023-10-26 08:50:10 Obniżenie Podatków z ulgą podatkową dla przedsiębiorców.

Optymalizacja Podatkowa na Koniec Roku: Odkryj Tajemnice Ulgi i Zmniejsz zobowiązania podatkowe. Czas działa na Twoją korzyść! Odkryj, jakie ulgi podatkowe mogą pomóc Ci obniżyć podatki na koniec roku. Poznaj nasze wskazówki i optymalizuj swoje finanse już teraz!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2023-10-11 09:43:02 Ulga podatkowa na nowe inwestycje w Polsce.

Dla przedsiębiorców w Polsce, ulga podatkowa na inwestycje w ramach programu „Polska Strefa Inwestycji” stanowi doskonałą okazję do rozwoju swojego biznesu. W poniższym praktycznym przewodniku przedstawiamy kroki, które pomogą Ci zdobyć ulgę podatkową na nową inwestycję.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2023-10-10 13:06:26 Ulga na prototypy - Wsparcie Innowacyjnych Projektów!

Ulga umożliwia odliczenie od podstawy opodatkowania kosztów związanych z próbną produkcją nowego lub ulepszonego produktu oraz wprowadzeniem tego produktu na rynek. Dzięki tej preferencji podatkowej przedsiębiorcy mogą skorzystać z ulgi, aby zrekompensować koszty związane z innowacyjnymi projektami i wprowadzeniem ich do praktyki.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu
Verified by MonsterInsights