Kredyt na wdrożenie technologii - do 70% dofinansowania!

2022-11-14 11:21:52 Kredyt na wdrożenie technologii - do 70% dofinansowania!

Kredyt na innowacje technologiczne jest wsparciem kierowanym na projekty dotyczące wdrożenia technologii oraz doskonalenia wiedzy technicznej, która umożliwi wytwarzanie nowych lub znacząco ulepszonych, w stosunku do dotychczas wytwarzanych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, towarów, procesów lub usług. Wsparciem objęte będą, również wydatki (m.in. środki trwałe), niezbędne do wdrożenia danej technologii.

Rodzaj i poziom dofinansowania.

 • Dofinansowanie w formie dotacji – „premii technologicznej” otrzymuje się celem spłaty części kredytu technologicznego.
 • Dofinansowaniu podlegają wydatki kwalifikowalne przeznaczone na inwestycję technologiczną oraz na zrealizowane przez podmioty zewnętrzne ekspertyzy, studia, koncepcje i projekty związane z inwestycją.
 • Kredyt na innowacje technologiczne przyznawany jest na zasadach komercyjnych przez banki przy udziale własnym kredytobiorcy min. 0%.
 • Nie musisz zastawiać swojego majątku na rzecz banku. (Brak zabezpieczenia twardego)
 • Do 70% dofinansowania inwestycji! 

Kwota maksymalna:

BRAK KWOTY MAKSYMALNEJ.

 

 

Kto może starać się o dofinansowanie?

 • Firmy spełniające kryteria mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa.
 • Przedsiębiorstwa posiadające zdolność kredytową.
 • Podmioty gospodarcze z Całej Polski!

 

Na co można przeznaczyć kredyt?

 • zakup nieruchomości niezabudowanej lub zabudowanej, w tym zakup prawa użytkowania wieczystego, pod warunkiem, że nieruchomość będzie używana wyłącznie do celów inwestycji technologicznej.
 •  zakup, wytworzenie, a także koszty montażu i uruchomienia nowych środków trwałych innych niż określone w pkt 1.
 • zakup używanych środków trwałych, a także koszty montażu i uruchomienia używanych środków trwałych innych niż określone w pkt 1.
 • zakup robót i materiałów budowlanych w celu budowy lub rozbudowy budynków, budowli lub ich części.
 • zakup wartości niematerialnych i prawnych w formie patentów, licencji, know-how oraz nieopatentowanej wiedzy technicznej.
 • pokrycie kosztów związanych z najmem lub dzierżawą gruntów, budynków i budowli lub ich części, poniesionych do dnia zakończenia realizacji inwestycji technologicznej.
 • wykonane przez doradców zewnętrznych studia, ekspertyzy, koncepcje i projekty techniczne, niezbędne do wdrożenia nowej technologii w ramach inwestycji technologicznej.

 

Przykład inwestycji: 

Firma inwestuje w zakup maszyny dzięki, której liczba pracowników odpowiedzialna za konkretną czynność w przedsiębiorstwie (którą wykonuje teraz maszyna) jest mniejsza. Np. z 50 pracowników zrobiło się 20. Jest to idealny przykład wprowadzenia do firmy innowacji technologicznej.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z Ekspertem Fintaxis Finanse.

Nasi doradcy omówią Ci wszystkie szczegóły kredytu, pomogą w kompletacji dokumentów, zajmą się wnioskami.

Zadzwoń!  ☎️ +22 16 47 816  KONTAKT >>>

Pozostałe aktualności

2023-01-27 13:02:33 UNIJNA Pożyczka Inwestycyjna dla woj. Opolskiego- oproc. 0%!

Realizujesz inwestycje w województwie Opolskim? JUŻ TERAZ możesz uzyskać niskooprocentowaną pożyczkę Unijną na zrealizowanie inwestycji ze wszystkich branż. Zakup, budowa, rozbudowa, maszyny oraz urządzenia możliwe dzięki finansowaniu!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2023-01-19 12:34:57 Kredyt Hipoteczny z bardzo niskim oprocentowaniem- Dopłaty do kredytu!

Planujesz zakup swojego pierwszego mieszkania? Dla wielu młodych ludzi jest to duże wyzwanie i stres, a marzenie o własnym lokum często ciężkie do zrealizowania. JUŻ TERAZ masz okazję skorzystać z dopłat do kredytu mieszkaniowego!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2023-01-17 09:45:58 Kredyt inwestycyjny z refundacją odsetek- BIZNESMAX Z DOTACJĄ!

Potrzebujesz szybkiej spłaty kredytu? Zastanawiasz się jak opłacić wszystkie odsetki? JUŻ TERAZ masz możliwość uzyskania gwarancji spłaty kredytu Biznesmax wraz z dotacją na pokrycie odsetek!

Sprawdź szczegóły! 

 

Czytaj więcej →
2023-01-10 13:25:55 DOSTĘPNE środki UNIJNE na rok 2023 - Oproc. od 0%!

Nowy rok to nowe możliwości finansowania dla Twojej działalności! Oprocentowanie pożyczek stałe już od 0% w skali roku. Środki UNIJNE na 1 kwartał roku 2023 na rozwój Twojej firmy! Dotacje, pożyczki oraz kredyty!

Sprawdź szczegóły! 

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu