6 kroków do uzyskania kredytu hipotecznego z Fintaxis Finanse.

2022-06-29 11:11:45 6 kroków do uzyskania kredytu hipotecznego z Fintaxis Finanse.

Najważnejszym kryterium kredytobiorcy to zdolność kredytowa i wkład własny stanowiący 20% wartości nieruchomości. Istotnym jest też wiek kredytobiorcy (preferowany do 35 lat), wysokość dochodów i rodzaj zatrudnienia (największe szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku mają osoby, które posiadają umowę o pracę).

 

Pamiętajmy, że kredyt hipoteczny to zobowiązanie długoterminowe, dlatego banki ograniczają na każdy sposób ryzyko związane z brakiem spłaty udzielonego finansowania.

Oczywiście największe szanse na kredyt mają wnioskodawcy z dobrą historią kredytową. Banki nie chętne są udzielać finansowania osobom, które w przeszłości lub obecnie nie wywiązują się ze swoich zobowiązań z należytą starannością.

 

Wskaźniki finansowe to podstawa zdolności kredytowej, czyli zdolności do terminowej spłaty kapitału i odsetek. Negatywną decyzję kredytową może, więc przykładowo otrzymać osoba, która pomimo iż zarabia 15 tys. zł., co miesiąc przeznacza na utrzymanie 14,5 tys. zł.

 

 

 

Poniżej przestawimy 6 ważnych kroków do otrzymania kredytu hipotecznego :

 

  1. Skontaktuj się z nami i sprawdź swoją zdolność kredytową.
  2. Wybierz najlepiej dopasowaną pod Ciebie ofertę.
  3. Złóż z naszą pomocą do wybranego banku wniosek.
  4. Zapoznaj się z decyzją i warunkami w umowie.
  5. Uruchom finansowanie.
  6. Ciesz się wsparciem z Fintaxis Finanse i zamieszkaj w wymarzonej nieruchomości

 

Ile właściwie trwa cały proces uzyskania kredytu? Maksymalny czas na wydanie decyzji kredytowej to 21 dni, w praktyce najczęściej nie przekracza on 3-4 dni robocze.

Czy łatwo otrzymać kredyt hipoteczny? Zważywszy na to, że nie wszystkie wymogi są stawiane przed kredytobiorcą, ścieżka ta nie należy do najprostszych. Nie musisz jednak martwić się na zapas.

Z miłą chęcią udzielimy Ci potrzebnego wsparcia przy całej Twojej drodze po kredyt hipoteczny!

 

Masz pytania? Porozmawiaj z Ekspertem ds. Kredytu Hipotecznego.

W trakcie rozmowy zweryfikujemy zdolność oraz możliwość sfinansowania Twojej inwestycji.

☎ tel. +48 22 164 78 16 ☎

Pozostałe aktualności

2024-04-26 07:52:08 Pożyczki Unijne - rok 2024!

Odkryj możliwości rozwoju swojego biznesu w różnych regionach Polski! Od Pożyczek Obrotowych z konkurencyjnym oprocentowaniem w Dolnośląskim i Śląskim, po wsparcie inwestycyjne w Mazowieckim i Łódzkim. Znajdź idealną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zainwestuj w swój sukces już dziś!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2024-04-22 10:33:06 Inwestycje w grunty na Mazurach!

Z przyjemnością informujemy o najnowszej inwestycji, która zachwyci każdego miłośnika spokoju i piękna natury. Działki w Atrakcyjnej Cenie | Piękne Położenie | Dogodna Komunikacja.

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą inwestycyjną na malowniczym Pojezierzu Mazurskim!

Od 1 maja do 5 maja 2024 roku dni otwarte oraz dni prezentacji działek!

Sprawdź szczegóły!

 

Czytaj więcej →
2024-04-17 09:41:40 Rusza nowy program: Kredyt Hipoteczny #NASTART!

To już oficjalne: Rusza nowy rządowy program Kredyt #NASTART! Program przewiduje dopłaty do kredytu hipotecznego na zakup lub budowę nieruchomości dla gospodarstw domowych w tym singli. Startuje program Mieszkanie na Start – klucz do Twojego wymarzonego lokum.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2024-04-04 14:41:43 Rusza Nabór wniosków: Dotacja HoReCa nabór od 6 maja 2024 r.!

Wsparcie dla MŚP z sektora HoReCa z dofinansowanie 90% do wartości inwestycji. Dotacje do 540 tys. zł są dostępne w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Aplikować mogą przedsiębiorstwa, które doświadczyły spadku przychodów z powodu pandemii oraz planują rozszerzenie lub zmianę profilu działalności.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu
Verified by MonsterInsights