Uniemożliwienie Wzięcia Pożyczki Przez Złodziei.

2022-07-18 11:54:40 Uniemożliwienie Wzięcia Pożyczki Przez Złodziei.

Jeśli okaże się, że numer PESEL jest zastrzeżony, to bank nie będzie mógł udzielić kredytu, pożyczki ani zawrzeć umowy telekomunikacyjnej. Klient w razie potrzeby będzie musiał zdjąć blokadę, żeby skorzystać z takiej usługi. Potem, w razie potrzeby, może założyć ją ponownie.

 

Uniemożliwienie Wzięcia Pożyczki Przez Złodziei.. Państwo zaczyna czuć się odpowiedzialne za ochronę nas wszystkich przed skutkami kradzieży danych osobowych. Jej ofiary przestaną być same z tym problemem, nareszcie wkracza państwo, nakładając obowiązek sprawdzania przez sektory gospodarki, czy aby na pewno konkretne dane nie zostały skradzione. Zagrożenia związane z przejęciem danych z roku na rok będą coraz cięższe.

Bez wątpienia spowoduje to spadek ryzyka skutków kradzieży tożsamości oraz zaciągnięciem pożyczki na obce dane.

Planowany w Polsce system, nawet jeśli nie zapewni stuprocentowej ochrony, to jednak znacząco zwiększy bezpieczeństwo Polaków. Co najważniejsze, będzie darmowy.

 

Nasi Eksperci omówią wszystkie szczegóły.

Zadzwoń!  ☎️ +22 164 78 16

 

KONTAKT >>>

Pozostałe aktualności

2024-04-26 07:52:08 Pożyczki Unijne - rok 2024!

Odkryj możliwości rozwoju swojego biznesu w różnych regionach Polski! Od Pożyczek Obrotowych z konkurencyjnym oprocentowaniem w Dolnośląskim i Śląskim, po wsparcie inwestycyjne w Mazowieckim i Łódzkim. Znajdź idealną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zainwestuj w swój sukces już dziś!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2024-04-22 10:33:06 Inwestycje w grunty na Mazurach!

Z przyjemnością informujemy o najnowszej inwestycji, która zachwyci każdego miłośnika spokoju i piękna natury. Działki w Atrakcyjnej Cenie | Piękne Położenie | Dogodna Komunikacja.

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą inwestycyjną na malowniczym Pojezierzu Mazurskim!

Od 1 maja do 5 maja 2024 roku dni otwarte oraz dni prezentacji działek!

Sprawdź szczegóły!

 

Czytaj więcej →
2024-04-17 09:41:40 Rusza nowy program: Kredyt Hipoteczny #NASTART!

To już oficjalne: Rusza nowy rządowy program Kredyt #NASTART! Program przewiduje dopłaty do kredytu hipotecznego na zakup lub budowę nieruchomości dla gospodarstw domowych w tym singli. Startuje program Mieszkanie na Start – klucz do Twojego wymarzonego lokum.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2024-04-04 14:41:43 Rusza Nabór wniosków: Dotacja HoReCa nabór od 6 maja 2024 r.!

Wsparcie dla MŚP z sektora HoReCa z dofinansowanie 90% do wartości inwestycji. Dotacje do 540 tys. zł są dostępne w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Aplikować mogą przedsiębiorstwa, które doświadczyły spadku przychodów z powodu pandemii oraz planują rozszerzenie lub zmianę profilu działalności.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu
Verified by MonsterInsights