Pożyczki UE - Najlepsze źródło finansowania inwestycji dla firm.

2022-06-09 08:30:55 Pożyczki UE - Najlepsze źródło finansowania inwestycji dla firm.

Pożyczki unijne są przeznaczone dla przedsiębiorców, zarówno tych doświadczonych, jak i tych stawiających pierwsze kroki w biznesie oraz osób niepracujących i nieaktywnych zawodowo, które dzięki otrzymanemu wsparciu mogą rozpocząć działalność gospodarczą.

Takie finansowanie jest, również skierowane do organów prowadzących szkoły, placówki oświatowe, organizacji pozarządowych, kościołów, związków wyznaniowych oraz szkół wyższych.

Skorzystać mogą też wspólnoty mieszkaniowe czy spółdzielnie, które dzięki unijnemu finansowaniu będą mogły dokonać modernizacji cieplnej nieruchomości, tak by osiągnęła ona standard nowoczesnego budynku.

Główne zalety takiego finansowania:

 • Stała stopa procentowa od 0,5% do 4,88%
 • Oprocentowanie nie rośnie, gdy rosną stopy proc.
 • Ale spada, gdy spada stopa procentowa
 • Stała rata przez cały okres spłaty
 • NAJNIŻSZY KOSZT FINANSOWANIA DLA FIRM.
 • Okres spłaty do 7 lat, do 10 lub 15 lat.

 

 

 

Środki pochodzące z finansowania z pożyczki unijnej mogą być przeznaczone m.in. na:

 • zakup środków trwałych, takich jak maszyny i urządzenia
 • wprowadzenie nowoczesnych technologii informacyjno–komunikacyjnych,
 • realizację nowych, innowacyjnych pomysłów – wprowadzenie na rynek nowych produktów i usług,
 • inwestycje związane z rewitalizacją, termomodernizacją i zastosowaniem odnawialnych źródeł energii w przedsiębiorstwach, wielorodzinnych budynkach mieszkalnych i sektorze publicznym,
 • bieżącą działalność gospodarczą z zapewnieniem płynności finansowej.

 

Pożyczki Unijne w odróżnieniu od dotacji trzeba zwrócić. Jednak są one udzielane na bardzo atrakcyjnych warunkach. Przedsiębiorcy w ich przypadku mogą liczyć na niskie oprocentowanie pożyczki, a co za tym idzie stosunkowo niski koszt pozyskania kapitału oraz bardzo korzystne warunki spłaty.

Kwota udzielona w ramach takiej pożyczki, zależy przede wszystkim od rodzaju finansowania, ale też analizy wniosku pożyczkowego. Przedsiębiorcy mogą liczyć nawet od kilkudziesięciu tysięcy do nawet kilku milionów złotych dofinansowania. 

 

Porozmawiaj o szczegółach z Ekspertem Fintaxis Finanse >>> KONTAKT

Nasi doradcy udzielą Ci potrzebnego wsparcia!

Zadzwoń!   ☎️ 22 164 78 16  ☎️ 

Pozostałe aktualności

2022-06-30 13:15:07 Zalety współpracy z Ekspertem Fintaxis Finanse.

Fintaxis Finanse jest liderem w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań finansowych. W swoim zespole mieści wykwalifikowanych Ekspertów ds. Pożyczek Unijnych, Pożyczek Płynnościowych, Pożyczek Biznesowych, Kredytów Hipotecznych oraz Ubezpieczeń.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2022-06-30 09:23:46 Pożyczka Unijna dla Dolnego Śląska.

W lipcu br. rusza nowy nabór wniosków na unijne pożyczki rozwojowe na województwo dolnośląskie. Środki mają stałe preferencyjne oprocentowanie i będzie można przeznaczyć na cele inwestycyjne w tym zakup środków trwałych, budowę, rozbudowę oraz zakup nieruchomości komercyjnych.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2022-06-30 08:17:57 Miliardy na rozwój dla przedsiębiorców. Projekt KPO.

Pieniądze z KPO (Krajowy Plan Odbudowy) pomogą Polsce szybciej osiągnąć wyznaczone wcześniej cele. Dzięki tym środkom zrealizowane będą nowe inwestycje, przyśpieszy wzrost gospodarczy oraz zwiększone zostanie zatrudnienie. Dla przedsiębiorców przeznaczone będą środki jakich dawno nie było.

 

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2022-06-29 11:11:45 6 kroków do uzyskania kredytu hipotecznego z Fintaxis Finanse.

Otrzymanie kredytu hipotecznego nie musi być trudne. Z Ekspertami Fintaxis Finanse wystarczy kilka kroków. Umów się z nami i sprawdź najlepsze oferty. Pomożemy Ci szybko uzyskać finansowanie na zakup wybranej nieruchomości.

 

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu