Pożyczka Unijna dla Dolnego Śląska.

2022-06-30 09:23:46 Pożyczka Unijna dla Dolnego Śląska.

Założyłeś firmę i poszukujesz środków, aby rozkręcić biznes? A może już prowadzisz działalność i szukasz funduszy na wdrażanie nowych rozwiązań i systemów, które podwyższą standard Twojej firmy? Nie musisz od razu korzystać z pożyczek od instytucji finansowych. Warto najpierw sięgnąć po pożyczki z funduszy Unijnych z wyjątkowo niskim oprocentowaniem!

Ten rodzaj finansowania jest dla każdego– zarówno tych stawiających pierwsze kroki w biznesie, jak i większe spółki o znaczeniu ponadregionalnym.

 

Już w lipcu br. pojawi się nowy nabór wniosków na Pożyczki Rozwojowe!!!

Wielkość pojedynczej pożyczki to maksymalnie 1 mln pln a okres spłaty wynosi 7 lat.

Tym razem pula środków przeznaczona dla preferencyjne pożyczki wyniesie 60 mln pln.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie warto już dzisiaj zacząć proces starania się o pożyczkę.

Dzięki dużemu doświadczeniu mamy bardzo dużą skuteczność w pozyskiwaniu środków finansowych skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu całego kraju.

Już prawie 9 lat Fintaxis Finanse pomaga przedsiębiorcom w pozyskaniu środków unijnych. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do Klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co owocuje regularnie poszerzającym się gronem naszych stałych Klientów nie tylko z miasta Wrocław, ale również innych miejscowości lub województw!

 

Współpracując z nami zyskujesz dostęp do różnych produktów i usług finansowych w jednym miejscu. Dodatkowo oszczędzasz swój cenny czas, ograniczasz do minimum formalności, a dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możesz uzyskać korzystniejsze warunki finansowania niż przy samodzielnym składaniu zapytań i wniosków w poszczególnych bankach i instytucjach finansowych.

 

Staramy się jak najdokładniej opisywać wszystkie oferowane przez nas usługi, jednakże w przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji drogą mailową, telefoniczną oraz osobiście w siedzibie naszego biura przy ulicy Szpaczej na Psim Polu we Wrocławiu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą szczegółowych informacji na temat naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Masz pytania? Porozmawiaj z Ekspertem ds. Pożyczek Unijnych.

W trakcie rozmowy zweryfikujemy zdolność oraz możliwość sfinansowania Twojej inwestycji.

☎ tel. +48 22 164 78 16 ☎

Pozostałe aktualności

2023-11-23 12:26:03 Dotacja HoReCa dla przedsiębiorców: nowe nabory!

Wsparcie dla branż szczególnie dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. Obejmuje to hotele, restauracje, catering, obiekty turystyczne i kulturalne. Nabór wniosków planowany jest na pierwszy kwartał 2024 roku, a szacuje się, że korzyścią z tego dofinansowania będzie mogło cieszyć się około 3800 firm z całej Polski.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2023-10-26 08:50:10 Obniżenie Podatków z ulgą podatkową dla przedsiębiorców.

Optymalizacja Podatkowa na Koniec Roku: Odkryj Tajemnice Ulgi i Zmniejsz zobowiązania podatkowe. Czas działa na Twoją korzyść! Odkryj, jakie ulgi podatkowe mogą pomóc Ci obniżyć podatki na koniec roku. Poznaj nasze wskazówki i optymalizuj swoje finanse już teraz!

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2023-10-11 09:43:02 Ulga podatkowa na nowe inwestycje w Polsce.

Dla przedsiębiorców w Polsce, ulga podatkowa na inwestycje w ramach programu „Polska Strefa Inwestycji” stanowi doskonałą okazję do rozwoju swojego biznesu. W poniższym praktycznym przewodniku przedstawiamy kroki, które pomogą Ci zdobyć ulgę podatkową na nową inwestycję.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
2023-10-10 13:06:26 Ulga na prototypy - Wsparcie Innowacyjnych Projektów!

Ulga umożliwia odliczenie od podstawy opodatkowania kosztów związanych z próbną produkcją nowego lub ulepszonego produktu oraz wprowadzeniem tego produktu na rynek. Dzięki tej preferencji podatkowej przedsiębiorcy mogą skorzystać z ulgi, aby zrekompensować koszty związane z innowacyjnymi projektami i wprowadzeniem ich do praktyki.

Sprawdź szczegóły!

Czytaj więcej →
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu
Verified by MonsterInsights