Usługi księgowe dla firm Wrocław | Fintaxis Wrocław

Usługi księgowe dla firm Wrocław

Prowadzimy usługi księgowe dla firm – zajmujemy się obsługą jednoosobowych działalności, a także małych i średnich podmiotów. Nasze biuro zlokalizowane jest przy głównych szlakach komunikacyjnych w dzielnicy Psie Pole. Stawiamy na najwyższe standardy obsługi klienta, oferując takie usługi księgowe dla firm jak: obsługę księgową dla spółek rozliczających się według zasad ogólnych, karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego czy podatku liniowego, reprezentację w US oraz ZUS w mieście Wrocław, a także pomoc w rozpoczęciu i rozwijaniu działalności. Obsługujemy firmy znajdujące się we wszystkich dzielnicach miasta: Stare Miasto, Biskupin, Kozanów, Śródmieście, Gądów Mały, Tarnogaj, jak również klientów z całej Polski.

Nasze usługi księgowe dla firm prowadzimy zarówno online, jak i bezpośrednio w naszej siedzibie. O każdej porze możesz zajrzeć do wszystkich dokumentów księgowych przedsiębiorstwa – wystarczy, że zalogujesz się do pulpitu menadżera. Dzięki temu nie będziesz musiał za każdym razem odwiedzać biura w dzielnicy Psie Pole. Dedykowany Twojej firmie księgowy będzie do dyspozycji, kiedy tego potrzebujesz.

Jeżeli chodzi o usługi księgowe dla firm, koszt ustalany jest na podstawie takich czynników jak forma działalności, liczba pracowników oraz ilość faktur VAT wystawianych w miesiącu. Klientom działającym w mieście Wrocław oferujemy także szereg usług dodatkowych.

Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje do obsługiwania firm w pełnym zakresie. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z dzielnic Śródmieście, Zacisze, Ołbin, Karłowice oraz wszystkich innych działających na terenie Wrocławia i nie tylko.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Księgowość
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Kadry i płace
Tel. 575 985 540
biuro@Fintaxis.pl

Fintaxis Finanse Sp. z.o.o.
ul. Szpacza 18-20, 51-417 Wrocław
NIP 894 307 39 33,
REGON 363805774,
KRS 0000603844

Skontaktuj się z nami →
Skontaktuj się
Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu