Bieżąca obsługa

Każda Firma zatrudniając pracowników czy też zleceniobiorców staje przed koniecznością przygotowywania odpowiedniej dokumentacji związanej z nawiązanym stosunkiem, opracowania właściwych umów i odpowiednich ewidencji dokumentacji. Decydując się na FINTAXIS FINANSE masz pewność, że  zatrudnienie w Twojej firmie będzie przebiegać sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W ramach świadczonych usług prowadzimy dla naszych Klientów obsługę w pełnym zakresie kadrowo-płacowym , uwzględniając w tym wszelkie rozliczenia wobec ZUS , US, GUS czy też PFRON.

W razie potrzeby reprezentujemy Klienta w Instytucjach takich jak  ZUS, US, PIP itp. Informujemy na bieżąco o należnych zobowiązaniach publiczno-prawnych, do których oferujemy podgląd online.

W ramach współpracy biuro rachunkowe Fintaxis Finanse prowadzi administrację wynagrodzeń oraz akt personalnych pracowników Klienta dla każdej formy zatrudnienia. Pomagamy planować i zarządzać kosztami związanymi z zarządzaniem zasobami ludzkimi, uwzględniając specyficzne wymagania i potrzeby Twojej Firmy.

Zapewniamy starannie prowadzoną obsługę kadr i płac, zgodnie z przepisami prawa, z zachowaniem wymaganych terminów i w świetle stale zmieniających się przepisów.

Obsługujemy klientów również w języku angielskim i francuskim.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami skontaktuj się biurem Fintaxis Finanse.

Skontaktuj się

Fintaxis Finanse - Departament Wsparcia Biznesu